خدمات ما

طراحی حرفه ای وب سایت

یکی از عناصر پیشرفت در هر کسب و کاری همراه بودن با تکنولوژی علم روز دنیاست.

مهمترین عوامل موفقیت مجموعه‌های مختلف حضور در دنیای اینترنت و ارتباطات است.

قدم اول برای ورود به این دنیا، طراحی و ساخت یک وب سایت است که باعث هویت بیزینس شما می‌شود. مهمترین نکته ای که صاحبان وب سایت های مختلف را از دیگر بیزینس های سنتی جدا میکند میتوان به این نکته اشاره کرد که از طریق سایت تمامی افراد با کسب و کارتان در هر زمان و مکان آشنا می‌شوند. درواقع این سایت بنا بر حسب نیاز کسب و کار شما همانند یک دفتر اداری باشد و یا یک فروشگاه اینترنتی بزرگ.

وب سایت چیست؟

به مجموعه ای از اطلاعات که در غالب گرافیک، رنگ، لینک، قالب بندی ، ویدیو، عکس که در یک مکان برای برقراری رابطه با کاربران تشکیل می‌شود گفته می‌شود.

مزیت های سایت برای هر نوع سبک کسب و کاری

1.امکان دسترسی برای تمامی افراد در کل سطح جهان
2.امکان تبلیغ بیزینس شما برای افراد نامحدود
3.اعتبار کسب و کار شما
4.برقراری ارتباط با دیگر کسب و کارهای بین المللی
5.نسبت به کاتالوگ آفلاین کم هزینه‌تر و پر بازده‌تر است

اوکسین وب
اوکسین وب

خدمات طراحی وب سایت

طراحی سایت شخصی مانند رزومه شخصی می‌ماند که افراد می‌توانند به صورت آنلاین با شخصیت، دستاوردها و فعالیت‌های شما آشنا شوند. درست است که شبکه‌های اجتماعی در جامعه نقش پر رنگی را ایفا می‌کنند، اما یک سایت شخصی می‌تواند چهره‌ی ماندگارتری و حرفه‌ای‌تری را در ذهن هر مخاطبی را ایجاد کند.

طراحی سایت شخصی برای چه کسانی مناسب است؟

طراحی سایت شخصی برای عکاسان، نقاشان، هنرمندان، متخصصان، نویسندگان، اساتید دانشگاه و محققانی مناسب است که می‌خواهند نمونه‌کارهای خود را منتشر کنند. شرکت طراحی سایت اوکسین‌وب توسط تیم قدرتمند خود، با افتخار در خدمت این عزیزان می‌باشد.

طراحی سایت شخصی برای عکاسان، نقاشان، هنرمندان، متخصصان، نویسندگان، اساتید دانشگاه و محققانی مناسب است که می‌خواهند نمونه‌کارهای خود را منتشر کنند. شرکت طراحی سایت اوکسین‌وب توسط تیم قدرتمند خود، با افتخار در خدمت این عزیزان می‌باشد.

یکی از دغدغه‌های امروز در کشورمان، از بین رفتن کسب‌وکارهای سنتی است. کسب‌وکارهای سنتی دیگر پاسخگوی نیاز جامعه نیستند و همچنین رفتار مخاطب نیز تغییر کرده است. مخاطب برای خریدهای خود به صورت سنتی عمل نمی‌کند و ترجیح می‌دهد با آنلاین خریدن در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند. این تغییر رفتار در مشتری باعث شده تا کسب‌وکارهای سنتی از گردونه رقابت خارج شوند. در نتیجه کسب‌وکارهای نوپا با استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی خود توانستند روزبه‌روز محبوب‌ و محبوب‌تر شوند و کسب‌وکارهای سنتی را از بین ببرند. اگر تابه‌حال کسب‌وکار سنتی خود را مدیریت کرده‌اید، متوجه این تغییر رفتار شده‌اید. تیم قدرتمند طراحی فروشگاه اینترنتی اوکسین‌وب با تیم مجرب خود، دغدغه کسب‌وکارهای سنتی را درک می‌کند. این شرکت با ارائه خدمات طراحی و پیاده‌سازی فروشگاه اینترنتی در خدمت شرکت‌ها و کسب‌وکارها نوپا می‌باشد.

یکی از پرطرفدارترین انواع سایت‌ها در ایران، سایت‌های خبری می‌باشد. اگر به لیست 50 سایت اول ایران در الکسا نگاهی بیندازید، جمله قبل من را تایید می‌کند. سایت‌هایی مانند ورزش3، ایسنا، زومیت و ... از جمله سایت‌های خبری پرطرفدار و البته پردرآمد در ایران می‌باشند. تیم طراحی سایت اوکسین‌وب، با رزومه‌ای قوی در خدمت افراد و شرکت‌هایی است که قصد دارند در حوزه‌ای خاص به انتشار اخبار بپردازند.

oxin
نمونه کارها

جدیدترین پروژه های اوکسین وب

برای موفقیت و افزایش فروش خود آماده هستید؟

همین حالا اقدام کنید