خدمات ما

طراحی حرفه ای اَپ موبایل

طبق آمارهای غیر رسمی، بیش از 65 درصد افراد از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. حیف نیست این بازار پرسود را از دست بدهید؟ استفاده از اپلیکیشن‌های اندروید و IOS جز کارهای روزانه افراد شده است. در واقع با داشتن اپلیکیشن، در جیب مخاطبان هدف‌تان هستید که هر لحظه اراده کنید‌، می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. شرکت طراحی اپلیکیشن اوکسین‌وب، با بهره‌گیری از دانش روز و متخصصینی مجرب، خدمات طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای اندروید و IOS ارائه می‌دهد.

هزینه‌های طراحی اپلیکیشن در همه جای دنیا متغیر است و هزینه ثابتی ندارد. در واقع اینطور باید گفت که هزینه طراحی اپلیکیشن‌های حرفه‌ای موبایل اندروید و IOS به کیفیت و امکانات آن بستگی دارد. امکاناتی چون سیستم مدیریت محتوا، استفاده از نقشه، مدیریت محصولات یا خدمات، انبارداری، فروش آنلاین، باشگاه مشتریان و... می‌توانند روی تعرفه طراحی اپلیکیشن‌های حرفه‌ای موبایل اندروید و IOS تاثیرگذار باشند. شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل اوکسین‌وب، در جهت رفاه حال مشتریان خود با تیم مجرب خود نسبت به نیاز مشتری اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS می‌کند.

مزیت های اپلیکیشن های مختلف :

1. پیشی گرفتن از رقبا: با قرار گرفتن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه همواره با مخاطبان و مشتریان بیشتری در ارتباط هستید و باعث پیشرفت شما نسبت به همکارانتان می‌شود
2.ارتباط با مشتری: شما از طریق اپلیکیشن به طور معمول در طول روز، کسب و کارتان را به مشتری یادآوری خواهید کرد.
3.فروش بیشتر: به دلیل سهولت کاربر و استفاده راحت‌تر از خدمات شما میزان فروش شما بالاتر می‌رود
4.آشنا شدن بیشتر مخاطبان با وب سایت: بعضی افراد برای سهولت بیشتر به طور کامل با اپلیکیشن کار می‌کنند و از طریق اپلیکیشن می‌توانند با سایت شما آشنا شوند.
5.کم شدن هزینه: با استفاده از اپلیکیشن دیگر نیازی به تبلیغات آفلاین و کاتالوگها (هزینه چاپ) و ....... ندارید و تمامی تبلیغات شما به صورت دیجیتالی به تمامی مشتریان و مخاطبانتان ارسال می‌شود
6. اطلاعات لحظه‌ایی به مشتری دادن: از طریق اپلیکیشن می‌توانید لحظه به لحظه تغییراتی که برای کسب کار شما مثل قیمت و محصولات جدید و........... به وجود می آید را اطلاع دهید
7.برندیگ: یک اپلیکیشن اختصاصی دائما باعث تبلیغ برند شما در میان مشتریان و رقبای شما می‌شود و این قضیه به برندینگ شما کمک زیادی خواهد کرد.

خدمات طراحی اَپ موبایل

اَپ اندروید
اَپ IOS
اَپ شخصی
اَپ خبری
اَپ فروشگاهی
اَپ شرکتی

طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند شما را بسیار سریع تر به هدفی که می خواهید برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. اوکسین وب با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی واسط کاربری برای افراد مختلف بر اساس تجربه کاربری ساده و دلخواه دارد اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکتها و صنایع مختلف کرده است.

اوکسین وب

برای موفقیت و افزایش فروش خود آماده هستید؟

همین حالا اقدام کنید